top of page

Maagiline Keila juga


Kohalikud inimesed teavad rääkida, et sageli nähtud Keila jões ja joa läheduses kahte üksteisele äravahetamiseni sarnast tüdrukut. Neidusid nähtud uitamas jões ja selle kallastel, istumas joal või selle all kividel. Kui püüda tüdrukuid lähemalt kaeda, kaduvat nad vette või joa taha, jättes endast maha hääbuva udu või teinekord valge märja kanga, mis mööda jõge edasi triivib. Tüdrukuid olla enim nähtud varajastel hommikutundidel koos koitva päikese, kastese heina ja paksu uduga. Keskpäeval ei ilmutavat nad end kunagi. Teadjad räägivad, et tüdrukuid ei tasu karta, nad olla Keila joa valvurid ja selle koha hinged, kes end aasta läbi voolavas vees hästi tunnevad.


Täiesti uskumatu! Juba kolmapäeval saame me teie ette tuua oma esimese fotonäituse "Hingeolu". Me oleme seda nii kaua oodanud ja lõpuks on aeg käes. Esmane idee oli juba üle aasta tagasi, kui tahtsime lihtsalt üle Eesti trippima minna ja ägedates kohtades pildistada, kuid ajanappus oli see, mis meie plaanid ümber mängis. Nii tuli idee sel aastal enne suve uuesti, kuid nüüd juba natuke teisel viisil. Miks mitte oma esimene näitus teha ja pühendada see Eesti Vabariik 100 auks. Võtsime kamba sõpru kokku, tutvustasime neile ideed ja koheste jah-sõnade peale hakkasime korraldama. Otsustasime ette võtta 3-päevase fototripi mööda Eestit, teha sel ajal kuus erinevat fotosessiooni ja kaks sessiooni jätsime veel sügisesse. Me ei jõua ealeski oma tiimi ära tänada, kes nii palju vaeva ja aega sellesse projekti panustasid. Samuti oleme väga tänulikud kõigile, kes meid ükskõik mil viisil sel teekonnal toetasid. Motivatsioon on edaspidiseks veelgi rohkem laes! Nüüd aga hakkame jooksvalt teieni tooma juttu, kaadritaguseid pilte ja videosid iga sessiooni kohta eraldi. Alustame Keila joast, sest just seal esimene sessioon toimuski.

Meie reis sai alguse Tallinnast Matkaspordi supermugava bussiga. Aitäh, Matkasport! Lisaks oma tiimile võtsime peale ka esimese sessiooni kaks modelli- kaksikud Keili-Lea ja Kaidi-Ly. Keila joa juurde jõudes hakkas sättimine täies hoos peale.

Maigret kasutas tooteid Lovertest ja tulemus sai täpselt selline, nagu me omale ette kujutasime. Birgit tegi juustele sobiva wet-looki ja olime valmis pildistamiseks.

Kaadritaguste ja grupipiltide tegemiseks oli lainurk Photopointist ideaalne!


Kui Sa nüüd küsid, et kuidas meil fototripi ajal nii palju energiat oli, siis... vastus on piltidel.

Fruuti smuutid aitasid ikka täiega kaasa. 3-päeva jagu sai küll palju kiiremini otsa, kui oleks pidanud :D


Mis me ikka rohkem jutustame, vaadake vidost täpsemalt, mis meil seal toimus :)


Vali vaatamiseks ikka HD :)


Valminud piltide nägemiseks tule sel kolmapäeval, 22. novmebril kell 20:00 kohviku Wabadus II korrusele, kus pidulikult oma esimese fotonäituse avame. Pildid püsivad seal üleval umbes kuu aega.Jällelugemiseni,

Mikk ja Kerli


Blogi

Blogi pildistamistest, kaadritagustest ja teistest Fotoraadi toimetustest. 

Vanemad postitused

Meie vanemad blogipostitused leiad vanalt kodulehelt: fotoraat.weebly.com

Hiljutised postitused
Arhiiv
Jälgi meid
  • Instagram Social Icon
  • Snapchat Social Icon
  • Facebook Basic Square
bottom of page