top of page

Wedding with Fotoraat 💍

Meie vaieldamatult lemmikud pildistamised on pulmad - rõõmsad ja kaunid inimesed ning palju siiraid emotsioone. Juba tükk aega küpses meil plaan teha lavastuslik pulmashuut, valida ise riided, kõik detailid ja pildistamise koht. Mõeldud - tehtud, küll aasta hiljem, aga siiski.

Ettevalmistused hakkasid juba üle kuu varem, otsisime modellid, kleidid, kimbu ja kõik muu. Siinkohal suur-suur tänu kõikidele inimestele, kes meie postitusi jagasid, kommenteerisid ja aitasid kõik vajaliku leida. Tänu teile on meie pildistamiste planeerimine oluliselt lihtsam.

Nagu pulmade puhul ikka, saab suure tähelepanu osaliseks kleit. Valisime mitmekümnete saadetud kleidipiltide vahel välja kaks, mis meie arvates enim meie stiiliga sobisid. Pildistamise ajal jõudsime kõrbeda külma ja aja tõttu kasutada küll ainult ühte, kuid meie arust väga võimast kleiti.

Meigi ja seongu tegi meie meeskonna imeline meikar Maigret.

Imekauni pruutkimbu valmistas Lumemarja butiik.

Pilveefekti aitasid saavutada tossupommid Naeruvabrikust.

Meie modellideks olid Mirjam-Johanna Loddes ja Henri Võsokovski.

Oeh, kui õnnelikud me oleme modellide valiku üle. Nendega pildistamine oli väga mugav, kiire ja professionaalne.

Esimeseks pildistamise kohaks oli Türisalu, võimsa vaate, kadakate ja jäätunud merega oli see ülimalt ilus koht pildistamiseks.

Enne shuuti käisime otsimas pildistamiseks sobivaid kohti ja lisaks Türisalule jäi silma läheduses asuv Vääna-Jõesuu rand. Ilmaga vedas tohutult ja pildistamise ajaks oli rannas lummav päikeseloojang.

Lõpetuseks suur kniks meie meeskonnale - Kätlinile, Haroldile ja Gerli-Maigretile, kes aitasid pildistamise ajal kõige jooksvaga.

Pildistamise kaadritagusest elust ja melust valmis ka väike ülevaade video kujul.

Nagu eelpool mainitud, on pulmades pildistamine meile kõige meelepärasem ja selle tõttu loosime välja tasuta pulma ilupildid koos meigi ja soenguga Maigretilt ja kimbuga Lumemarja butiigist.

Pole vahet, kas pulmad on tulemas Sul endal, mõnel sõbral või soovid hoopis pulmapilte taaslavastada - oled igal juhul oodatud osalema. Loosimine toimub nii Facebookis kui ka Instagramis, seega osale mõlemas kohas, et oma võiduvõimalust suurendada!

Osaled loosis, kui: - Oled märkinud “meeldib” Fotoraadi FB või IG lehele; - Oled märkinud “meeldib” Maigreti FB või IG lehele; - Oled märkinud “meeldib” Lumemarja butiik FB või IG lehele; - Insta või Facebooki postituse kommentaaridesse märkinud selle 💍 sõrmuse emoji. Juurde võid ka tag’ida inimese, kellega pildile tuled või kellele võidu kingiks.

Edu kõigile loosis ja jällelugemiseni,

Mikk ja Kerli

Blogi

Blogi pildistamistest, kaadritagustest ja teistest Fotoraadi toimetustest. 

Vanemad postitused

Meie vanemad blogipostitused leiad vanalt kodulehelt: fotoraat.weebly.com

Hiljutised postitused
Arhiiv
Jälgi meid
  • Instagram Social Icon
  • Snapchat Social Icon
  • Facebook Basic Square
bottom of page